КАДРОВИЙ СКЛАД ЦИКЛОВИХ КОМІСІЙ КОЛЕДЖУ на 2023-2024 навчальний рік |
|||
|
I. Циклова комісія філологічних дисциплін |
||
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові викладача |
Кваліфікаційна категорія |
Посада, дисципліни, які викладає |
1. |
Лапко Світлана Василівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії, викладач іноземної мови, іноземної мови (за професійним спрямуванням). |
2. |
Удод Ірина Василівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Заступник голови циклової комісії, викладач іноземної мови, іноземної мови (за професійним спрямуванням). |
3. |
Сидора Валентина Петрівна |
Викладач вищої категорії, викладач-методист |
Заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач української мови (за професійним спрямуванням). |
4. |
Бундак Марина Віталіївна
|
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Завідувач навчально-методичного кабінету, викладач зарубіжної літератури, української мови. |
5. |
Голофост Юлія Анатоліївна |
Викладач вищої категорії |
Викладач української мови, української літератури, зарубіжної літератури. |
6. |
Лебідь Олена Валеріївна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Викладач української мови, української літератури. |
7. |
Садова Інна Володимирівна |
Викладач вищої категорії |
Викладач української мови, української літератури. |
8. |
Шипілова Ірина Юріївна |
Викладач вищої категорії, викладач-методист |
Викладач іноземної мови, іноземної мови (за професійним спрямуванням). |
9. |
Ватрал Юліана Андріївна |
Викладач другої категорії |
Викладач іноземної мови, іноземної мови (за професійним спрямуванням). |
II. Циклова комісія суспільних дисциплін |
|||
1. |
Гумен Світлана Федорівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії, викладач історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти. |
2. |
Чижов Олександр Ігорович |
Викладач вищої категорії, кандидат історичних наук |
Заступник голови циклової комісії, викладач історії України, всесвітньої історії, основ філософських знань, соціології. |
3. |
Мартиненко Оксана Володимирівна |
Викладач вищої категорії |
Викладач основ екології, природничих наук: біології, екології. |
4. |
Муха Олена Сергіївна |
Викладач вищої категорії |
Викладач мистецтва, культурології, основ філософських знань (філософії, релігієзнавства), основ правознавства. |
5. |
Подварський Ігор Андрійович |
Викладач другої категорії |
Викладач історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, мистецтва. |
6. |
Смишляк Наталія Володимирівна |
Викладач першої категорії |
Викладач природничих наук: географії. |
7. |
Трофименко Аліна Борисівна |
Викладач-спеціаліст |
Викладач природничих наук: біології, екології та географії. |
III. Циклова комісія фізико-математичних дисциплін |
|||
1. |
Скубко Наталія Олександрівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії, викладач інформатики, математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), основ вищої математики, вищої математики. |
2. |
Приходько Ірина Сергіївна |
Викладач першої категорії |
Заступник голови циклової комісії, викладач математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), вищої математики. |
3. |
Філатов Олександр Леонідович |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
В.о. директора коледжу, викладач електротехніки в будівництві, фізики, основ будівельної фізики. |
4. |
Нагорна Тетяна Петрівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Викладач інформатики, основ комп’ютерних технологій; завідуюча лабораторією. |
5. |
Луговська Юлія Анатоліївна |
Викладач другої категорії |
Викладач математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), вищої математики, основ вищої математики, природничих наук: фізики, астрономії; |
6. |
Проноза Наталія Миколаївна |
Викладач вищої категорії |
Викладач інформатики, математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), природничих наук: фізики, астрономії, електротехніки в будівництві. |
7. |
Лазоренко Наталія Олександрівна |
Викладач другої категорії |
Викладач хімії, природничих наук: хімії. |
8. |
Мельник Євгенія Петрівна |
Викладач другої категорії |
Викладач інформатики. |
9. |
Білик Володимир Миколайович |
Викладач-спеціаліст, кандидат фізико-математичних наук |
Викладач природничих наук: фізики, астрономії. |
IV. Циклова комісія землевпорядно-економічних дисциплін |
|||
1. |
Соколенко Світлана Миколаївна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії, викладач основ економічної теорії, економічної теорії, економіки будівництва, економіки, організації і планування сільськогосподарського виробництва, інфраструктури фінансового ринку, оцінювання об’єктів нерухомого майна, креслення та основ нарисної геометрії, креслення і перспективи. |
2. |
Харченко Віктор Анатолійович |
Викладач вищої категорії |
Заступник голови циклової комісії, викладач основ охорони праці, охорони праці, охорони праці в будівництві, охорони праці в будівельній галузі, охорони праці та безпеки життєдіяльності, безпеки життєдіяльності. |
3. |
Ткаченко Неля Сергіївна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач фінансів підприємства, статистики, економічного аналізу, економіки будівництва, нормативно-правового регулювання оціночної діяльності. |
4. |
Терещенко Олександр Миколайович |
Викладач вищої категорії |
Викладач бухгалтерського обліку, фінансового обліку, економіки підприємства, політичної економії, економічної теорії, грошей та кредиту, нормування праці і кошторисів, податкової системи. |
5. |
Бредіхіна Ірина Василівна |
Викладач першої категорії |
Викладач землевпорядного проєктування, основ планування і забудови сільських поселень, державного контролю за використанням та охороною земель і їх моніторингу, управління земельними ресурсами, регулювання земельних відносин, робочого проєктування при землеустрої. |
6. |
Велітченко Інна Анатоліївна |
Викладач |
Викладач комп’ютеризації землевпорядного виробництва, фотограмметрії, геодезичних робіт при землеустрої, земельного кадастру, земельного права, грошової оцінки земель і нерухомості, автоматизованої земельно-кадастрової інформаційної системи. |
7. |
Гаркуша Сергій Анатолійович |
Викладач вищої категорії |
Викладач інформаційних систем і технологій в оціночній діяльності, методів і моделей оцінювання. |
8. |
Конєва Ірина Іванівна |
Викладач |
Викладач фінансів, страхування. |
9. |
Орел Дмитро Володимирович |
Викладач |
Викладач оціночної діяльності, ріелторської діяльності. |
10. |
Дубовик Іван Іванович |
Викладач |
Викладач геодезії. |
V. Циклова комісія графіки і архітектури |
|||
1. |
Доб’я Ольга Володимирівна |
Викладач вищої категорії |
Голова циклової комісії, викладач типології будівель, теоретичних та методичних основ архітектурного проєктування, історії архітектури, архітектурних деталей і обладнання інтер’єрів, архітектурних деталей та дизайну інтер’єрів. |
2. |
Саєнко Денис Юрійович |
Викладач другої категорії |
Заступник голови циклової комісії, викладач малюнку та живопису, рисунку та живопису, основ композиції, комп’ютерного проєктування і архітектурного дизайну, комп'ютерного проєктування та 3D-графіки, макетування, моделювання та макетування в матеріалі. |
3. |
Вареник Анна Володимирівна |
Викладач першої категорії |
Завідувач відділення, викладач креслення та основ нарисної геометрії, креслення і перспективи. |
|
Тараненко Сергій Вікторович |
Викладач-спеціаліст |
Викладач архітектурного проєктування, архітектурної графіки, кольорового і просторового дизайну. |
4. |
Шевченко Ольга Юріївна |
Викладач другої категорії |
Методист, викладач малюнку та живопису, кольороведення, основ кольорознавства і колористики. |
5. |
Василець Владислав Романович |
Викладач другої категорії |
Викладач малюнку та живопису, рисунку та живопису, історії мистецтв, технічного рисунку і основ графічного дизайну. |
6. |
Тихонкова Людмила Леонідівна |
Викладач другої категорії |
Викладач теорії та методики дизайну, основ дизайну, архітектурного проєктування, основ архітектурного проєктування. |
7. |
Кривцов Олег Володимирович |
Викладач першої категорії |
Викладач архітектурного проєктування, кольорового і просторового дизайну, експлуатації будівель та реконструкції, основ реконструкції та реставрації, комп’ютерного проєктування та архітектурного дизайну, конструкцій будівель і споруд. |
8. |
Гєвліч Алла Вікторівна |
Викладач |
Викладач планування і благоустрою населених місць, основ проєктування доріг місцевого значення, будівництва автомобільних доріг і аеродромів, транспортного планування міст. |
9. |
Ребрій Алла Миколаївна |
Викладач першої категорії |
Викладач креслення, інженерного креслення.
|
10. |
Рибенко Ірина Олександрівна |
Викладач першої категорії |
Викладач креслення і перспективи, інженерного креслення.
|
VІ. Циклова комісія будівельних дисциплін |
|||
1. |
Придатко Ірина Вікторівна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії, викладач основ технології і організації будівельного виробництва, технології опоряджувальних робіт та захисту споруд, організації опоряджувальних робіт. |
2. |
Дмитрик Оксана Анатоліївна |
Викладач першої категорії |
Заступник голови циклової комісії, завідувач відділення, викладач будівельних конструкцій, санітарно-технічного обладнання будівель, інженерного обладнання будівель. |
3. |
Сіробаба Віталій Олексійович |
Викладач вищої категорії, кандидат технічних наук |
Викладач основ розрахунку будівельних конструкцій. |
4. |
Кушніренко Марина Володимирівна |
Викладач другої категорії |
Методист. |
5. |
Гриценко Валерій Павлович |
Викладач вищої категорії, викладач-методист, кандидат технічних наук |
Викладач спецкурсу інженерної геодезії, інженерної геодезії, основ геодезії. |
6. |
Дермильова Віра Миколаївна |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Викладач технології і організації будівельного виробництва. |
7. |
Грицаєнко Віктор Леонідович |
Викладач першої категорії |
Викладач будівельної техніки, вишукування та проєктування автомобільних доріг і аеродромів, дорожніх машин, автомобілей і тракторів, геодезії. |
8. |
Максименко Олена Сергіївна |
Викладач другої категорії |
Викладач будівельних конструкцій, конструкцій будівель і споруд, штучних споруд. |
9. |
Пігуль Олег Вікторович |
Викладач другої категорії |
Викладач теоретичної механіки, технічної механіки, опору матеріалів, основ теоретичної механіки та опору матеріалів. |
10. |
Старинська Лариса Миколаївна |
Викладач вищої категорії |
Викладач економіки будівництва, основ економіки будівництва, виробничих підприємств. |
11. |
Андрух Сергій Леонідович |
Викладач другої категорії |
викладач геології, інженерної геології, будівельної механіки. |
12. |
Гончаренко Іван Олександрович |
Викладач |
Викладач технології і організації будівельного виробництва. |
13. |
Дубенко Валерій Леонідович |
Викладач-спеціаліст |
Викладач організації дорожнього руху, правил та безпеки дорожнього руху. |
14. |
Івченко Олександр Володимирович |
Викладач вищої категорії, кандидат технічних наук |
Викладач метрології і стандартизації. |
15. |
Панченко Віталій Олександрович |
Викладач-спеціаліст, кандидат технічних наук |
Викладач гідравліки. |
16. |
Резніченко Євген Анатолійович |
Викладач другої категорії |
Викладач основ розрахунку будівельних конструкцій, основ систем автоматизованого проєктування, технічної експертизи та реконструкції будівель і споруд, дослідження будівельних конструкцій на ЕОМ. |
17. |
Шпота Вадим Валерійович |
Викладач другої категорії |
Викладач основ розрахунку будівельних конструкцій, утримання і ремонту мостів та інших споруд на автомобільних дорогах. |
18. |
Ядута Віталій Іванович |
Викладач-спеціаліст |
Завідувач навчально-виробничими майстернями. |
VІI. Циклова комісія фізичного виховання та захисту України |
|||
1. |
Грибініченко Андрій Миколайович |
Викладач вищої категорії, старший викладач |
Голова циклової комісії (на громадських засадах) викладач фізичної культури, фізичного виховання. |
2. |
Ілляшенко Анатолій Васильович |
Викладач першої категорії |
Заступник голови циклової комісії, викладач фізичної культури, фізичного виховання. |
3. |
Мельник Сергій Анатолійович |
Викладач вищої категорії, доктор філософії |
Викладач фізичної культури, фізичного виховання. |
4. |
Хуторянець Сергій Григорович |
Викладач другої категорії |
Викладач захисту України. |
5. |
Біловодська Надія Миколаївна |
Викладач першої категорії |
Викладач захисту України (основ медичних знань), основ менеджменту. |